نوار نقاله زنجیری اسلت

طراحی تخصصی انواع سیستم های انتقال مواد زنجیری اسلت

نوارنقاله زنجیری اسلت | کانوایر اسلت

نوار نقاله های اسلت راه حل ایده آل برای خط مونتاژ یا فرآیندهای تولید صنعتی است. اغلب در مواقعی که به یک سطح صاف برای حمل نیاز است، از نوار نقاله ها می توان برای حمل، مونتاژ یا انتقال قطعات استفاده کرد. گروه صنعتی ولف تکنولوژی این راه حل ها را برای فرآیندهای سنگین و مدیریت انواع محصولات طراحی می کند.. کانوایر های اسلت از یک سیستم نواری و زنجیره ای برای حرکت اجزاء در طول خط مونتاژ استفاده می کنند. آنها اغلب در جاهایی استفاده می شوند که عملیات تولید با قطعاتی که روی نوار نقاله قرار دارند انجام می شود. پانل های فولادی با اتصالات زنجیره ای مخصوص به زنجیر متصل می شوند و زنجیر توسط موتور الکتریکی و گیربکس به حرکت در می آید. بنابراین یکی از رایج ترین انواع نوار نقاله برای قطعات متحرک در طول و خط مونتاژ در حین انجام کار هستند. آنها به طور ایده‌آل برای برنامه‌هایی مناسب هستند که در آن اجزا بر روی یک فیکسچر واقع در ارتفاع کار ارگونومیک مونتاژ می‌شوند.

سازنده نوار نقاله زنجیری

فواید کانوایر زنجیری اسلت

 • برای عملکردهای بارگیری و تخلیه رباتیک بسیار مناسب است زیرا ثابت همیشه در یک مکان قابل تکرار است. با نگهبانی مناسب، کار مونتاژ انسانی و رباتیک را می توان در یک خط مونتاژ انجام داد
 • از این نوار نقاله ها برای محصولاتی استفاده کنید که باید هنگام حرکت در امتداد خط در جای خود ثابت شوند
 • سیستم های نوار نقاله اگر دسترسی به قطعه عمدتاً از بالای قطعه باشد، به خوبی کار می کنند. اگر نیاز به دسترسی از هر دو طرف دارید، یک نوار نقاله بالای سر با یک فیکسچر چرخان در نظر بگیرید
 • حرکت یک محصول حول منحنی ها سیستم های نوار نقاله فقط در یک خط مستقیم اجرا می شوند،
 • نوار نقاله های اسلت در شرایط افقی استفاده می شوند و با سرعت های نسبتا کم کار می کنند. آنها معمولاً برای جابجایی اقلامی استفاده می شوند که به دلیل شکل نامنظم یا وضعیت پایین معمولاً روی غلطک یا تسمه قابل حمل نیستند. آنها همچنین می توانند در عملیات مونتاژ با اصلاح لت ها برای قرار دادن وسایل مونتاژ استفاده شوند.

اکنون با ما تماس بگیرید تا ببینید چگونه می توانیم دنیای شما را در حرکت نگه داریم.

مهندس فرشاد محمدی مدیر عامل شرکت ولف تکنولوژی

چرا از کانوایر های زنجیری استفاده کنیم

 • حمل و نقل محصولات سنگین از یک مکان به مکان دیگر. نوار نقاله های زنجیره ای بسیار ساده و فوق العاده بادوام هستند
 • جابجایی محصول در مناطق با دمای بالا، به عنوان مثال از طریق کوره هایی که سایر انواع نوار نقاله ممکن است مناسب نباشند.
 • انتقال محصولات در حالت پیوسته یا نمایه سازی (یعنی زنجیره متوقف می شود و هر بار شروع می شود تا محصول را با استفاده از یک سنسور به انتهای زنجیره منتقل کند)
 • نوار نقاله هایی که تغییر سرعت در آنها ضروری است. نکته مهم این است که وقتی به VFD (درایو فرکانس متغیر یا اینورتر) مجهز می‌شود، یک سیستم زنجیره‌ای یک نوار نقاله ساده برای تنظیم سرعت است.
نوار نقاله زنجیر

:بهتر است در رابطه با نوار نقاله های اسلت بدانیم

 • تسمه نقاله لولای فولادی (اسلت کانوایر) را می توان در کاربردهای ناهموار برای جابجایی ضایعات فلزی، تراشه های فلزی، مهر زنی، آهنگری، اتصال دهنده ها، قطعات ریخته گری قالب و ریخته گری استفاده کرد. تسمه نقاله لولای فولادی اجازه عملکرد مداوم را می دهد، خواه در شیب باشد، نزولی باشد یا در سطح باشد، که زمان خرابی را حتی در سخت ترین شرایط مرطوب و خشک به حداقل می رساند.
 • لت ها یا اسلت های ، فلزی گرما و سرما را تحمل می کنند
 • قابل استفاده در فر، خشک کردن، و شرایط خنک کننده
 • نوارها (اسلت های کانوایر اسلت )می توانند چوب، فولاد ملایم، روکش روی، فولاد ضد زنگ یا استیل باشند
 • این اسلت های را میتوان به فیکسچر هایی مجهز کرد
 • نوار نقاله فولادی مدل wolf-tech دارای ساختار تمام فولادی بادوام برای عملکرد قابل اعتماد در انواع کاربردهای سنگین، از مونتاژ و تولید گرفته تا فرآیندهای صنعتی چالش برانگیز مانند خشک کردن و خنک کردن حرارتی است.
 • تخته های فولادی ظرفیت بالایی دارند و برای بسیاری از بارهایی که انتقال آنها دشوار است، مانند قطعات داغ یا روغنی و اقلام با لبه های تیز، سطح ایده آلی هستند. زنجیر غلتکی با اصطکاک کم که نوارها را حمل می کند بر روی زاویه فولادی نصب شده به کانال نوار نقاله سوار می شود.
 • نکته مهم این است که بسته به وزن محصول و محصولی که منتقل می شود، انواع زنجیره و مسیرهای مختلف و همچنین پیکربندی های سفارشی در دسترس هستند. ظرفیت ها معمولاً از 5kg متغیر است. تا 500 kg برای نوار نقاله زنجیری
 • ساخت و ساز جوشکاری شده سنگین با ریل های زنجیره ای لوله ساختاری
 • انتقال زنجیر بالشتک دار با لنت های غیر ضخیم که روی زنجیر مونتاژ شده است. قطعات شیشه ای یا رنگ شده تنها بخشی از محصولات قابل انتقال بر روی این زنجیره است.
 • زنجیر انتقال پد دار با لنت های بدون ضخامت (pvc) برای قطعات شیشه ای یا رنگ شده
 • ساخته شده به سفارش - تغییرات به راحتی انجام می شود
 • محصولاتی که نمی لغزند یا از زنجیره خارج نمی شوند. نوار نقاله های زنجیره ای نیاز دارند که قطعه بدون لغزش روی زنجیر سوار شود. اگر به نگه داشتن قطعات در حین روی نوار نقاله نیاز دارید، نوار نقاله‌ای را در نظر بگیرید که می‌توان آن را با ابزاری برای نگه‌داشتن محصول در جای خود در حین حرکت نوار نقاله در نظر گرفت. برخی از نوار نقاله های زنجیره ای را می توان با پین هایی برای نگه داشتن اسکیت ها یا سایر دستگاه های مکان یابی قطعات نصب کرد
 • یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین موارد استفاده از نوار نقاله زنجیری استفاده در کارخانه های فیکسر های مونتاژ می باشد که برای انتقال و جابجایی در خط تولید و مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرند.

قابلیت نصب فیکسچر های متفاوت بر روی این نوع از نوار نقاله ها نیز از دیگر مزیت نوار نقاله زنجیری اسلت می باشد. جهت انتقال محصولات در کوره های خشک کن قطعات رنگ کار شده. خطوط انتقال کالاها و محصولات سنگین در انبار و کارخانجات و مراکز توزیع و پخش کالا. نوار نقاله تخت فلزی با نام های اسلت کانوایر یا کانوایر فلزی تخت یا کانوایر صفحه تخت زنجیری نیز شناخته می شود . اسلت کانوایر انتقال طیف گسترده ایی از محصولات تولیدی در صنایع مختلف مانند اسلت کانوایر خودرو ، اسلت کانوایرخطوط مونتاژ ، اسلت کانوایر خطوط کوره ، اسلت کانوایر خطوط صنایع غذایی و... استفاده میگردد. نوار نقاله اسلت یا اسلت کانوایر را می توان برای شرایطی که قطعات دارای حرارت زیاد یا برندگی یا محصولات و قطعات چرب و روغنی یا در فرآیند خشک کردن مواد و محصولات مختلف استفاده نمود با این شزط که مواد یا محصولات دارای شکل هندسی و ابعاد مشخصی باشند به عبارت دیگر از اسلت کانوایر ها نمی توان برای انتقال مواد پودری و فله ایی ریز استفاده نمود . برای ساخت اسلت کانوایر باید مشخصاتی از قبیل وزن محصولی که روی اسلت کانوایر قرار می گیرد و ابعاد محصولی که روی نوار نقاله صفحه فلزی تخت حمل می شود و طول خط اسلت کانوایر و همچنین پلتفرم مسیر اسلت کانوایر را از پیش تعیین نمود . علاوه برآن اگر اسلت کانوایر در خطوط مونتاژ به کار برده می شود باید تعداد ایستگاه های کاری را نیز تعیین نمود .

The Best Industry services

High Performance Services For Multiple Insdustries And Technologies!

×

Contact Info

Phone number

0912-2617264

0939-5728132

Email address

admin@wolf-tech

wolf@wolf-tech.ir

Address info

ایران - البرز -پایین تر از شهرک صنعتی هشتگرد - نوکند -خیابان وصال -پلاک 24