طراحی و ساخت خطوط انتقال مواد

 • Home
 • /
 • Project Details
شرکت کانوایر

چرا از خطوط انتقال مواد استفاده کنیم؟

آیا به سرمایه گذاری در تسمه نقاله برای خط مونتاژ خود فکر می کنید؟ مهم است که نوار نقاله ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شرکت شما مطابقت داشته باشد. اگر می خواهید آگاهانه خرید کنید، ممکن است بخواهید انواع اصلی نوار نقاله ها را بشناسید و آنها را با برنامه های تجاری خود مطابقت دهید. انتخاب صحیح حتی می تواند به افزایش حاشیه سود شما کمک کند، خط مونتاژ و خط تولید شما را ساده کند و به رشد شرکت کمک کند به گونه ای که ممکن است در ابتدا تصور نکنید. برای شروع، در اینجا خلاصه ای از 8 نوع اصلی  نوارنقاله و کانوایر به همراه کاربردهای آنها آورده شده است (conveyor).

نوار نقاله ها در صنایع تولیدی و بسته بندی و همچنین کارخانه های تولیدی بسیار محبوب هستند و با افزایش تقاضا برای این محصولات، سیستم ها در اجازه دادن به کسب و کارها برای پاسخگویی به تقاضای مصرف کننده برتری می یابند و به همین دلیل در فرآیند تولید نیاز بیشتری دارند. .

 • کانوایر صنایع غذایی
 • کانوایر صنایع بهداشتی
 • کانوایر صنایع شیمیایی
 • کانوایر سیستم انبار داری
 • کانوایر استیل قابل شستشو
 • کانوایر های فلزی
 • کانوایر بسته بندی
 • کانوایر هوایی
کانوایر مرجینگ
کانوایر بلت موتور دار

(سیستم نوار نقاله/کانوایر چیست ؟ (انواع آن

سیستم نوار نقاله در بسیاری از صنایع به عنوان یک قطعه استاندارد از تجهیزات جابجایی مکانیکی برای انتقال کالاها، محصولات، کالاهای خام و سایر مواد از یک مکان به مکان دیگر، معمولاً در همان منطقه یا ساختمان استفاده می شود. آنها برای مشاغلی که با کالاهای سنگین، اقلام تیز، مواد خام و محصولات تولید انبوه سروکار دارند بسیار مفید هستند. سیستم های نوار نقاله امکان حمل و نقل سریع و کارآمد مواد و محصولات یک شرکت را فراهم می کنند و همچنین می توانند اقلام سنگین مانند اتومبیل را به خط تولید منتقل کنند که آنها را در صنایع حمل و نقل مواد و بسته بندی و همچنین صنایع تولیدی محبوب می کند.

بنابراین نه تنها وسایل سنگین را حمل می کنند، بلکه برای جابجایی بشقاب های کوچک و افراد به روشی سریعتر و کارآمدتر نیز مفید هستند. نوار نقاله ها معمولاً در موقعی هایی با تجهیزات جانبی ثابت می شوند و برای آنها در دسترس است تا بتوانند به یک سیستم نوار نقاله موجود یا غیرنقاله متصل شوند.

شما می توانید نوار نقاله های قابل حملی را تهیه کنید که به راحتی می توان آنها را جابجا کرد. به این ترتیب می توانید نوار نقاله را در یک پلان متفاوت قرار دهید و بسته به حجم محصولات حرکت کنید. در صنعت لجستیک و تحویل بسته محبوب هستند زیرا می توانند برای تعداد بسته هایی که وارد می شوند یا به بخش دیگری منتقل می شوند پیکربندی شوند که ممکن است هجوم تحویل در طول روز داشته باشد. ، هفته، ماه یا سال. طیف وسیعی از نوار نقاله ها وجود دارد که می توانند برای کاربردهای مختلف برای ساختن سیستم نوار نقاله مورد استفاده قرار گیرند که در ادامه با جزئیات بیشتر به آنها اشاره خواهیم کرد.

مزایای استفاده از سیستم نوار نقاله

 • می تواند در اکثر موقعیت ها نصب شود در حالی که معمولاً می تواند ارزش افزوده و ایمنی محل کار را به دلیل اتوماسیون، ایمنی خرابی و ایمنی افزایش دهد.
 • می تواند با خیال راحت مواد را از یک سطح به سطح دیگر از طریق نوار نقاله های مرتفع حمل کند
 • نوار نقاله ها می توانند مقادیر زیادی از اقلام را در اشکال، اندازه ها و وزن های مختلف جابجا کنند
 • دارای ویژگی های ایمنی پیشرفته ای باشد که ضمن افزایش توان عملیاتی سیستم، از تصادفات و صدمات جلوگیری می کند
 • گزینه های مختلف برای اجرای سیستم های انتقال، از جمله سیستم های هیدرولیک، مکانیکی، و تمام اتوماتیک که متناسب با نیازهای فردی مجهز شده اند.
 • سیستم های نوار نقاله کجا استفاده می شوند؟

  سیستم نوار نقاله معمولاً در صنایع معدنی، خودروسازی، کشاورزی، مواد غذایی و آشامیدنی ، بطری سازی، تولید ، انبار و تدارکات و صنایع بسته بندی استفاده می شود.
  همه انواع مواد به لطف تسمه نقاله های مختلفی که می توانید برای مدیریت بارها و مواد مختلف به دست آورید، منتقل می شوند. برخی از اقلام رایجی که توسط نوار نقاله ها استفاده می شود، مواد غذایی مانند حبوبات، آجیل، کنسروها و سبزیجات، بطری، نوشیدنی های کنسرو شده، قطعات خودرو مانند موتور، چهارچوب خودرو و لاستیک، قرص هایی مانند دارو یا مکمل ها، بزرگ هستند. مقدار پودر، مبلمان و موارد دیگر. اینکه آیا به یک سیستم نوار نقاله نیاز دارید و به چه نوار نقاله ای نیاز دارید بستگی به نیاز شما از سیستم دارد و بنابراین باید نحوه استفاده از سیستم کانوایر را از قبل مشخص کنید. این عوامل عبارتند از حمل و نقل، بارهای آن کالا، سرعت کانوایر ، مقداری که در یک زمان باید جمع شود، مدت زمانی که طول می کشد تا اقلام مرتب شوند، نقاط وانت کجا هستند، عرض ها. و طول، و در موارد بسیاری از عوامل دیگر برای اطمینان از برآورده شدن نتایج مورد نظر کسب و کار شما

  نوار نقاله غذایی چیست؟

  نوار نقاله مواد غذایی و سایر مواد آلی را از طریق فرآیندهای خود به صورت ایمن و سریع جابجا می کنند. طیف گسترده ای از سیستم ها از غلتک، تسمه و اسلت را پوشش می دهد. آنها هر چیزی را که برای جابجایی مواد غذایی یا مواد ارگانیک از طریق فرآیندهای تولید استفاده می شود، پوشش می دهند. سیستم سفارشی شده و متناسب با نیازهای هر پروژه توسعه می یابد.
  مهم است که به خاطر داشته باشید که فقط به دلیل اینکه یک کانوایر فولادی ضد زنگ است، بر خلاف نوار نقاله های صنعتی معمولی، نوار نقاله مواد غذایی و کانوایر های نیاز به شستشو نیاز بیشتری دارند. تمیز کردن، نگهداری و بازرسی همه آنها باید آسان باشد. ما قطعات، مواد و روان کننده ها را برای مطابقت با مقررات FDA طراحی و مشخص می کنیم. عملیات فرآوری مواد غذایی نیازهای بسیار متنوعی دارد. ما می توانیم شما را از طریق فرآیند و انتخاب های لازم راهنمایی کنیم.
  ما سیستم های مکانیکی، الکتریکی و روانکاری را مدیریت خواهیم کرد. نتیجه نهایی، نوار نقاله های بهداشتی و مواد غذایی مقرون به صرفه، قابل اعتماد است که سال ها دوام می آورد.

  هدف از سیستم های نقاله درجه مواد غذایی این است که نه تنها پاسخ آلودگی مواد غذایی را ارائه دهد، بلکه از وقوع آلودگی در وهله اول جلوگیری کند. ما همچنین درک می کنیم که برخی از مواد و سیستم های عجیب و غریب می توانند بسیار گران باشند. اغلب از فولاد ضد زنگ استفاده می شود.

  نوار نقاله کیک
  نوار نقاله حبوبات

  روغن ها و گریس های درجه غذایی برای روانکاری نوار نقاله های شستشو

  کانوایر ها همیشه طوری طراحی شده اند که اطمینان حاصل شود که هیچ روان کننده ای در تماس مستقیم با محصول شما قرار نمی گیرد . اما موتورها و یاتاقان ها به روان کننده نیاز دارند وگرنه خراب می شوند. ما تسمه نقاله صنعتی Ultimation را با تجهیزات مکانیکی و الکتریکی محافظت شده طراحی می کنیم. روان کننده ها دارای درجه مناسب بنیاد ملی بهداشت (NSF) هستند. استاندارد ISO 21469 یک استاندارد داوطلبانه است که همچنین راهنمایی های بیشتری در انتخاب روانکارها ارائه می دهد. در اینجا و اینجا می توانید در مورد نیازهای روان کننده بیشتر بدانید.

  نوار نقاله زنجیری چیست؟

  سیستم های نوار نقاله زنجیر ی، کانوایر های ناهموار و بادوامی هستند که برای حمل و نقل محصولات در طول خط تولید استفاده می شوند. آنها برای بسیاری از مواردی که معمولاً روی نوار نقاله غلتکی منتقل نمی شوند مناسب هستند. بنابراین، استفاده های معمولی برای جابجایی پالت ها، قفسه ها، ظروف صنعتی و هر محصولی با سطح زیرین محکم است. آنها در محیط های صنعتی و تجاری متعددی از جمله انبارها، کارخانه های خودروسازی و مراکز توزیع استفاده می شوند.

  یک کانوایر زنجیری توسط یک زنجیر پیوسته تغذیه می شود و در درجه اول برای حمل بارهای سنگین استفاده می شود. سیستم های نوار نقاله زنجیرای ما معمولاً یک پیکربندی دو رشتای هستند که بار روی زنجیرها قرار میگیرد، با این حال پیکربندی های چند رشته ای در دسترس هستند. از آنجا که نصب نوار نقاله های زنجیره ای به طور کلی بسیار آسان است، معمولاً به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارند و به راحتی در سیستم هایی با CDLR و انتقال ادغام می شوند. گاهی اوقات به دلیل کاربرد گسترده آنها در حمل و نقل پالت های چوبی یا فولادی به عنوان نوار نقاله پالت نیز شناخته می شوند. علاوه بر این، چندین گزینه زنجیره ای امکان انعطاف پذیری در برنامه ها و همچنین محیط ها را فراهم می کند. Ultimation یکی از تولید کنندگان پیشرو نوار نقاله زنجیره ای است و می تواند نوار نقاله های سفارشی را طراحی و مهندسی کند و همچنین طرح های نوار نقاله زنجیره ای را با کشتی سریع ارائه دهد.