استند رومیزی

از آنجایی که در فروشگاه ها فضای محدودی وجود دارد و قفسه ها با محصولات مختلف پر می شوند، اگر غرفه های مخصوص نمایش محصولات را در فروشگاه خود قرار دهید، می توانید فضای مستقلی را به محصولات خود اختصاص دهید. همچنین می توان استندهای نمایش محصولات را به شکلی خاص طراحی کرد و با تزئین آنها با المان های نوری، توجه خریداران را به محصولات خود افزایش داد تا فروش آنها افزایش یابد.

استند رومیزی

"استندها رومیزی معمولا بخشی برای بروشوریا برندینگ دارند تا اطلاعاتی در مورد محصول را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.استفاده از استند رومیزی مزایای بسیاری دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت: ارزان قیمت هستند این نوع استندها هزینه بالایی ندارند و با هزینه بسیار کم می توانید تهیه بفرمایید .نصب و جابجایی آسان .همچنین چون وزن کمی دارند برای جابجای به نیروی زیادی نیاز ندارند. تبلیغات بیشتر این استندها چون در دسترس افراد هستند، بنابراین اطلاعات بیشتری را می توان در آن ها قرار داد. علاوه بر ان افراد وقت بیشتری را برای مطالعه این نوع تبلیغات صرف خواهند کرد. دسترسی راحت تر استندهای رومیزی در روی میز قرار می گیرند و افراد به راحتی به آن دسترسی دارند .استفاده از فضاهای غیر قابل استفاده استندهای رومیزی را می توانید در فضاهای کوچک مخصوصا کنار صندوق قرار دهید که در معرض دید تمتم مشتریان میباشد. این فضاها معمولا بدون استفاده هستند و با این کار جان تازه ای در محیط خود جاری خواهید کرد.استند رومیزی را برای کسب و کار های مانند زیر میتوان استفاده کرد: فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی سوپرمارکت ها و فروشگاه های محلی نوشت افزار فروشی ها خدمات کامپیوتری ها داروخانه ها فروشگاه ها مواد غذایی ، هایپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ایی .

شعار شرکت ولف تکنولوژی جلب رضایت مشتری وابسته به تاعهد کاری ما وکیفیت ماست. ما در تلاشیم تا در امر فروش محصولات شما در کنارتان باشیم

مهندس محمدی مدیر عامل شرکت ولف تکنولوژی

استند رومیزی

ما به هر پروژه و اجرا به صورت جداگانه با توجه به دستورالعمل ها و خواسته های مشتریان برخورد می کنیم.ما تولید کننده استندهای تبلیغاتی تاشو و نمایشگرهای تبلیغاتی هستیم که برای محصولات در صنایع زیر در نظر گرفته شده است: مواد غذایی، نساجی، لوازم جانبی باغ، اسباب بازی، لوازم آرایشی و بهداشتی و غیره

استند رومیزی از جمله استندهای تبلیغاتی است که به دلیل کوچکی، وزن کم و جاگذاری راحت، و امکان استفاده در فضاهای غیر قابل استفاده از جمله در کنار صندوق ¬های فروشگا هی، بسیار مورد استقبال تولید کننده گان و مراکز پخش مختلفی مانند شیرینی و شکلات ، روغن و روانکار، صنایع غذایی، ابزار آلات، لوازم خانگی و الکترونیکی و... قرار دارند. شرکت ولف در زمینه طراحی انواع استندهای رومیزی و قفسه محصول رومیزی، با انتخاب بهترین مواد اولیه از نوع فلزی، پلکسی، ام دی اف و چوب ، در امر فروش و تبلیغ، بهترین مشاور و پشتیبان شما باشد. انواع استند های تولید ی شرکت ولف میتوان به استند های زیر اشاره کرد: استند رومیزی مینو، استند رومیزی شیرین‌عسل، استند رومیزی باطری، استند رومیزی ژیلت، استند رومیزی ساویز، استند رومیزی فیلیپس، استند رومیزی پارس شیبابا، استند رومیزی کاسترول ، استند رومیزی بیک و ... و همچنین انواع استند رومیزی آدامس، استند رومیزی زعفران، استند رومیزی شکلات، استند رومیزی سوپرمارکت،استند رومیزی آرایشی ، استند رومیزی ، رومیزی ادویه است ، ستند رومیزی پاستیل و ... اشاره کرد. انواع استند¬ رومیزی براساس مواد ساخت: استند رومیزی فلزی، استند رومیزی چوبی(استند ام دی اف)، استند رومیزی پلکسی و استند رومیزی تزریقی می باشد.

خرید استند رومیزی
قیمت استند رومیزی

مراحل سفارش استند

مشخص کردن نوع محصول و تعدادو طبقات مورد نیاز
طراحی طرح اولیه استند متناسب با نیاز مشتری و ارائه راه کار های تخصصی جهت بهبود نمایش محصول
تایید طرح و سپس ساخت استند مورد نظر
سایر محصولات گروه فنی و مهندس ولف تکنولوژی

High Performance Services For Multiple Insdustries And Technologies!

×

Contact Info

Phone number

0912-2617264

0939-5728132

Email address

admin@wolf-tech

wolf@wolf-tech.ir

Address info

ایران - البرز -پایین تر از شهرک صنعتی هشتگرد - نوکند -خیابان وصال -پلاک 24